Wydrukuj tę stronę

Latanie w przyszłości

15 luty 2018
Autor :  

Rakieta, statek kosmiczny, ufo, Dragon, Wostok, dron… i ufoludki...

Latanie w przyszłości to temat tegorocznego Konkursu Młodych Artystów FAI. Międzynarodowa Federacja Lotnicza dedykuje go dzieciom i młodzieży w wieku 6-17 lat. Aktualnie odbywają się finały regionalne, które potrwają do 19 lutego br.

W Zamościu taki finał miał już swoje miejsce.

"Od lotni i spadochroniarzy do pilotów dronów i astronautów, a jedynym ograniczeniem dla przyszłości lotnictwa jest wyobraźnia producentów, marzycieli i dzisiejszych pilotów. Nadszedł czas, aby sięgnąć do własnej wyobraźni, wziąć ulubiony komplet kredek, markerów, ołówków i farb oraz stworzyć plakat na tegoroczny Konkurs FAI pt. "Latanie w przyszłości”. Pokaż nam swoją wizję tego, co może się stać, gdy ludzie będą pracować razem i podążać za swoją pasją do latania."

Do tego konkursu plastycznego FAI Young Artists Contest 2018 przystąpiły osoby z kół plastycznych prowadzonych przez panią Marię Śliczniak, z Osiedlowego Domu Kultury "Okrąglak" oraz ze Stowarzyszenia "Drukarnia Wyobraźni" w Zamościu. Prace były prezentowane na wystawie w "Okrąglaku" i jury konkursowe wybrało 6 prac (Oskara Wróbla, Justyny Korneluk, Kornelii Typek, Leny Wołoch, Julii Burdy, Magdaleny Borowiec), na szczeblu regionalnym, zorganizowanym przez Aeroklub Ziemi Zamojskiej, które przechodzą do następnego etapu – ogólnopolskiego. Najlepsze prace wyłonione w finale ogólnopolskim zostaną wysłane do siedziby FAI i tam oceniane przez Międzynarodowe Jury.

Źródło-Aeroklub Polski
Opr. Joanna Giruć

mt_ignore:Alicja Łaszkiewicz, lat 14

Alicja Łaszkiewicz, lat 14

mt_ignore:Judyta Kuduk, lat 12

Judyta Kuduk, lat 12

mt_ignore:Julia Burda, lat 11

Julia Burda, lat 11

mt_ignore:Justyna Korneluk, lat 17

Justyna Korneluk, lat 17

mt_ignore:Kornelia Gajewska, lat 14

Kornelia Gajewska, lat 14

mt_ignore:Kornelia Typek, lat 9

Kornelia Typek, lat 9

mt_ignore:Lena Wołoch, lat 9

Lena Wołoch, lat 9

mt_ignore:Madzia Wołoch, lat 6

Madzia Wołoch, lat 6

mt_ignore:Magdalena Borowiec, lat 12

Magdalena Borowiec, lat 12

mt_ignore:Miłosz Lenard, lat 9

Miłosz Lenard, lat 9

mt_ignore:Oskar Wróbel, lat 17

Oskar Wróbel, lat 17

Najnowsze od użytkownika -  Administrator

Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …